LED žárovky mají velkou výhodu

Asi za úplně největší výhodu se dá považovat jejich dlouhá životnost. Ta existuje v rozmezí několika desítek tisíc hodin v běžném provozu domácnosti. Pokud bychom tuto dobu přepočítali na roky, tak by to klidně mohlo být i přes dvacet let. Ačkoliv bude hodně záležet na četnosti svícení. Potom není divu, že se tyto zdroje instalují i do pracovních prostorů, kdy pomáhají šetřit podnikatelský rozpočet a navíc umožňují dostatečné osvětlení pro kvalitní práci. Mnohdy se do takových prostorů hodí více LED panely, které fungují na stejném principu.
V porovnání s ostatními světelnými zdroji jsou ovšem velmi zajímavé a není divu, že jsou i žádané.LED panel velký uchycený na pevno

  • Jsou úzké a lehounké, což umožňuje jejich lehkou instalaci a v podstatě nejsou náročné na umístění a prostory.
  • Mají dlouhou životnost, která se skutečně dá přepočítat na roky, což z nich dělá skvělou investici.
  • Jejich světlo nekmitá, tak jak se dělo například u zářivek, což bylo velmi nepříjemné pro pracující a přirozeně se to odráželo na zdravotním stavu samotného vidění.
  • Jsou tiché, a tudíž nijak neruší v práci. Spíš naopak jejich dokonalé a příjemné světlo, které vydávají, podporuje větší pracovní výkonnost.

vestavěné panely v kanceláři

Dají se umístit kamkoliv

Výhodou je jejich velikost a tvar. Podle usazení jsou vhodné prakticky kamkoliv do veřejných i soukromých budov. Stávají se běžně součástí našich domovů, hotelů, pracovišť, obchodů. Na překážku jim není žádný strop a dokonce si nemusíme vybírat jen s bílým denním světlem, ale v nabídce jsou již i RGB panely, u kterých se dá měnit barva a to pomocí jednoduchého ovládání. Moderní technologie umožňuje skutečně skvělou práci v oblasti svícení. U LED panelů bychom se ještě měli zaměřit na kvalitní elektroniku, která podporuje vyšší svítivost a to při stejné spotřebě energie jako u levnějšího typu nabízených panelů. Zde rozhodně platí rčení, že ne všechno co je levné, je dobré.