Narozeninové dárky pro děti. Jaké budou mít určitě úspěch?

Každý rodič musí řešit dárky pro své potomky počínajíc prvními vánocemi či narozeninami. V obchodech, na internetu a v televizi na nás denně vykoukne nějaký ten výrobek, který se nám zdá být vhodným dárkem pro naši ratolest. Ale opravdu musíme mít vše? A co ocení roční či sedmiletý prcek?

První narozeniny

Čím menší dítě máme, tím snáz se vybírá narozeninový dárek. K prvním narozeninám se snažíme vybrat nějaký opravdu pořádný dar. Náš potomek z toho sice ještě rozum nemá, ale přeci jen ta první oslava bývá velkolepá. první_narozeniny

 

Úspěch u tak malého dítěte bude mít určitě odrážecí kolo a pokud máte zahradu i pískoviště. Domů můžete zvolit suchý bazén, v tom se děti náramně vyřádí nebo zvířátko na provázku, které bude malého průzkumníka doprovázet na procházkách po bytě.

Malé děti – jednoduché vybírání dárků

K druhým narozeninám můžete zvolit nějakou stavebnici či lehkou společenskou hru. Pokud máte zahradu, malého objevitele určitě potěší domeček, skluzavka či houpačka. Třetí narozeniny bývají milníkové, protože vašeho potomka pravděpodobně čeká nástup do školky. Každý dárek spojený s mateřkou školou určitě ocení. Může to být knížka o tom, co ho ve školce čeká, batůžek, který bude do školky nosit a nějaké „cool“ oblečení. Určitě už je vhodný čas pro první kolo. Čtvrté a páté narozeniny už se budou pomalu odvíjet podle toho, co je moderní. Děti se už ve školce předhání, kdo má nejnovější druh hračky a bude záležet na vás, jestli v tom budete svou ratolest podporovat.

Velký školák

Před nástupem do školy se k narozeninám určitě hodí školní taška a vybavení do školy. Většina budoucích prvňáčků se do školy těší, až se naučí číst, psát a počítat. Pořiďte klidně knížku, kde jsou v textu občas obrázky, ať může vaše dítě číst s vámi.

 

 

Nejlepší_dárek

TOP dárek

Pokud chcete svému potomkovi udělat opravdu velkou radost, kupte mu trampolínu. A je opravdu jedno, jestli mu jsou dva roky, pět nebo deset. Trampolínu využije opravdu každý od útlého věku až po pubertu a dá se na ní zažít spousta zábavy – představte si tu pohodu, když přijdou kamarádi ze školky a všichni si vystačí pouze na trampolíně pro děti https://www.beanbag.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti